קורס פסיכומטרי ברחובות

כמה דקות מרחובות ואתם קורס פסיכומטרי הטוב ביותר שהכרתם, כיתות עם מעט תלימים ומורים מובחרים

האמת היא שאף אחד אינו שש לעבור פסיכומטרי. פסיכומטרי מכריח אותנו לחזור אל ספסל הלימודים ולא עבור חומר שמעניין אותנו, אלא עבור חומר שמושתת הרבה על שינון ולמידת נוסחאות. עם זאת כמו כל דבר בחיים, גם פה יש אופציה נוראה יותר ולחלופין נוראה פחות, אך כשפונים אל מור קורן, ניתן למצוא אופציה שלישית והיא לא לסבול כלל. אם אתם תוהים כיצד, נראה שהתשובה טמונה בעובדה שקורס פסיכומטרי שנעשה בקבוצות קטנות ומול מרצים שהם מומחים לדבר, (בדיוק כמו אצלנו אצל מור קורן), עשוי מהר מאוד לגלות שתקופת הלמידה תהיה נעימה, אפקטיבית וממבט לאחור אפילו מהירה.

השפעת הבחירה

הרבה צעירים לא יודעים, אך לקריטריון בחירת המקום בו לומדים לקראת הפסיכומטרי יש חשיבות רבה. ולא, לא כל מקום בו נבחר יוציא מאתנו את אותו ציון. על כן אם אתם מתכוונים להשקיע, מוטב שתשימו את המאמץ שלכם במקום הנכון ותדאגו שהוא לא יבוזבז לשווא. בחירה בקורס הפסיכומטרי של מור קורן מהווה בחירה מושכלת ומוצלחת. בחירה נבונה וכזו שתוכיח את עצמה במהרה. כך שגם אם אתם מאזור רחובות, אין בעיה להגיע לסניף הקרוב בת"א הממוקם ליד מגוון מוקדי תחבורה.

מרכיבים

מור קורן דואג להעסיק רק מדריכי פסיכומטרי שהם בקיאים בחומר, יודעים ללמד ובעלי גישה אנושית ונעימה. במור קורן מאמינים שאין להפריד בין הקריטריונים, ויש להעסיק רק מדריכים שעונים על שלושתם, ואכן התלמידים הרבים שעברו אצל מור קורן יודעים לספר על היחס האישי שאפיין את הכיתה, על השיטות האיכותיות ועל הידע המדהים של המדריכים בכל קטגוריה וקטגוריה. כאשר מוסיפים למרכיב האנושי את ההקפדה על כיתה קטנה ואת ההתמדה לחקור את המבחנים האחרונים, מוצאים מהר מאוד שמדובר באיכות, מדובר במקום אותו מומלץ לבחור.

למידה לצד הנאה

עוד דבר שמאפיין הרבה צעירים זה שהם חושבים שאם הם יתייצבו בקורס, הרי שהם עשו את שלהם. ובכן אצלנו, אצל מור קורן, מבהירים לתלמידים שאין ניסים ואין קסמים ועל כן אם מבקשים להצליח כפיח שרצוי, אין לעשות קיצורי דרך, אלא יש לתרגל והרבה, אך יחד עם זאת לא מדובר בתקופה קשה וגם פה המדריכים של מור קורן יודעים להמליץ לתלמידים כיצד לנהל את סדר יומם כך שיהיה להם זמן כמובן ללמוד, אך לא פחות חשוב גם ליהנות. כי כך זה שחושבים על כל הפרטים, כך שזה שמתייחסים לקשיים האנושיים ומחפשים כיצד להקל ולבוא לקראת.

 

צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך