הכנה לפסיכומטרי

כמה טיפים להכנה לפסיכומטרי

עבור רבים קורס פסיכומטרי עשוי להוות מכשול, שלב מאיים שמפריד בינן רצון למציאות. רבים בוחרים לגשת אל הקורס לאחר הטיול, כאשר הם כבר שכחו כיצד יש ללמוד, מהו מכנה והיכן מיקום המונה, כיצד פותרים משוואה וכדומה. על כן שאין מנוס, וכל עוד הבחינה קיימת במתכונת הנוכחית, יש לחדד ולחדש את כישורי הלמידה בשלושת התחומים המדוברים, (באנגלית מתמטיקה ועברית). עם זאת גם יש חדשות טובות והן שקיימים קורסים ייעודים, ואם בוחרים בקורס פסיכומטרי טוב שמציע יחס אישי, צוות מקצועי ושיטות לימוד מתקדמות, כל אחד יכול להפיק את המרב מעצמו, אך לשם כך גם יש לסגל משמעת לימודים ולהציב מטרה- להיכנס למוד של למידה.

מטרה ועזרה

ישנה הכנה אחת שהיא אינה תלויה בקורס, אלא היא כבר תלויה באדם עצמו. פה כבר מדובר על הנכונות וההשקעה. על אדם שניגש לעבור קורס פסיכומטרי לדעת שמדובר בתוקפה בה ייאלץ פחות לעבוד ולבלות, מדובר בתקופה בה ייאלץ יותר להשקיע בלימודים. ברגע שמודעים לכך שהחודשים הבאים עומדים להיות מוקדשים לכך, ברגע שמכינים את עצמכם ברמה המנטאלית, הרבה יותר קל לעבור את התקופה ואף  בהצלחה יתרה. אחד הפרמטרים שעוזרים לעמוד במשימה הוא להירשם לשנת הלימודים הקרובה, ולדעת מהו גובה הציון אליו יש להגיע, כי כשיש מטרה קונקרטית, הרבה  יותר קל להשיג אותה.

משמעות האיכות

אצלנו בקורס של מור קורן ניתן למצוא את כל הקריטריונים שצרכים על מנת לעמוד במטרה, על מנת לקבל את הכוחות והתמיכה להתמיד, על מנת למצוא פרטנרים ללמידה, לקבל יחס אישי, (בזכות הכיתות הקטנות שמובילות לתוצאות גדולות), ובזכות הצוות המקצועי שמחזיק בידע הרלוונטי ואינו נם, אלא מתעדכן כל הזמן, אכפתי ונמצא פה עבור כל אחד ואחד, עבור כל שאלה ושאלה.

דרישה לצד שיתוף פעולה

לסיכום, ראשית כל יש לחשוב על המטרה הגדולה, (קבלה למסלול הלימודים הרצוי), יש להיות מודעים שמדובר בתקופה של למידה והשקעה, יש לבחור במוסד ההכנה בעל רזומה חיובי, ויש לשתף פעולה עם דרישות הלמידה של המרצים. אצל מור קורן כל הזמן מדגישים שאין קסמים או ניסים, ועל מנת לקבל ציון טוב, יש לתרגל הרבה, לעבור על החומר הנלמד, ולא לעגל פינות בשיעורי הבית. כך כשיש דרישה ולצידה שיתוף פעולה, ניתן לזכות לתוצאות איכותית. בהצלחה לכולנו.

צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך