קורס פסיכומטרי בראשון לציון

קורס פסיכומטרי כמה דקות מראשון לציון

קורס פסיכומטרי בראשון לציוןקורס פסיכומטרי הוא שלב אחד שיש לעבור לפני שמתחילים פרק חדש בחיים. הבעיה היא שמדובר בלימודים קשים ולרוב בתקופה מייגעת, (לא אצלנו). אנשים שמגיעים לעבור את הקורס לא פעם שכחו מהם שברים, ויותר מכך שכחו כיצד יש לשבת וללמוד. על כן קורס פסיכומטרי אצל מור קורן מעניק את היחס האישי ביותר אותו ניתן לקבל, שומר על כיתות קטנות שלא עולות על יותר מעשרה תלמידים, מתעדכן בכול עת בחומר החדש של הבחינה האחרונה, משכלל מעת לעת את השיטות בצמוד לפידבק של התלמידים, ומקפיד על תרגול תרגול ועוד תרגול, כך שלא יהיו הפתעות בעת המבחן, והנבחן ירגיש כמו דג במים, יכיר ויזהה את החומר ועל כן יידע מראש כיצד להתמודד עמו בהצלחה ובזמן קצר.

מה שאיכות יכולה לעשות

רבים מאלו שניגשים לפסיכומטרי מעידים שהם עברו לפחות שלוש פעמיים את הקורס. מכאן שמדובר קודם כל בהפסד של זמן, (זמן אותו היו יכולים לנצל עבור תחילת שנת הלימודים במוסד הלימודים הגבוה אליו כיוונו), ואף בבזבוז של כסף, ושלא נדבר על תעצומות הנפש שיש לאזור על מנת לעבור קורס שכזה שוב ושוב. אצל מור קורן מאמינים שפעם אחת מספיקה. פעם אחת של השקעה שנעשתה כפי שצריך, פעם אחת בה הושקעו הכלים הנכונים, פעם אחת בה כל תלמיד נדרש להשקיע ובמקביל קיבל את היחס האישי ביותר. אם גם אתם רוצים לתת כל מה שיש לכם בפעם אחת, להתייחס את הפסיכומטרי ברצינות, ולסיים עם הבחינה בחיוך, דעו שהגעתם למקום הנכון, הגעתם אל מור קורן.

שיתוף פעולה

אצלנו, אצל מור קורן, מאמינים שתוצאות ניתן להשיג אם מחליטים שמשקיעים ואילו אנו מצדנו כאן על מנת לתת את הכלים הנכונים, לתמוך ולהכווין, כך שהרצון שלכם עם ההכוונה שלנו יביאו אתכם אל נקודת הגמר הרצויה. כמו כן הרבה פעמים אנשים אינם יודעים מהו הציון אליו ברצונם להגיע, וזאת כיוון שעדיין לא הגיעו לידי החלטה בדבר תחום הלימודים. גם במקרים אלו אנו מאמינים שפשוט יש ללכת על הכול, לפנות אלינו ופשוט לשתף פעולה- אנו כבר נדאג לשאר. כי כך זה כאשר יש שילוב מושכל בין כמות התלמידים שבכיתה, לחומר אנושי מדהים של מרצים, ליחס אנושי אישי לבין חומרי לימוד משלימים. אז אם חיפשתם אחר קורס פסיכומטרי איכותי ליד ראשון לציון, פנו אלינו עוד היום.

 

צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך