קורס פסיכומטרי באשדוד

קורס פסיכומטרי באשדוד

קורס פסיכומטרי באשדודרבים מוצאים את עצמם בדילמה ללא מוצא. מצד אחד הם מבקשים להתקבל ללימודי תואר ואפילו מתלהבים מעצם הרעיון לחבור ולהשקיע, אך מצד שני הם ממש לא ששים לעצם המחשבה לשבת צמודים לנוסחאות למשך חודשים על מנת להכין את עצמם להשיג את ציון הפסיכומטרי אליו הם שואפים.

כיוון שכיום עדיין אין פתרון אחד ורוב המוסדות עדיין כן דורשים ציון פסיכומטרי, אין מנוס מכן להקדיש מספר חודשים עבור למידה והכנה. עם זאת אין להסיק מכך שבהכרח מדובר בתקופה קשה, הכול תלוי לאן פונים, מהו אופי המקום וכמובן מיהם המרצים - הכול תלוי בגישה.

שני צדדים מקבילים למטבע

אצל מור קורן ניתן למצוא שילוב אידאלי של רצינות לצד שמירה על מורל גבוה שנוצר על ידי צוות מקצוענים שהם גם אנשים חמים. כך ניתן לצלוח את תקופת הלמידה כאשר מעל הכול ניתנים הכלים הנחוצים על מנת להתכונן כפי שצריך לבחינה, ומצד שני לא שוכחים גם ליהנות מהפסקות ואף מהדרך עצמה. אצל מור קורן מאמינים שהדרך לא פחות חשובה מהמטרה, ועל כן כל עוד מקפידים על דרך מושכלת בשני ההיבטים, זוכים להשיג את המטרה הכפולה.

מעבר לפינה

אם אתם מאשדוד או מהאזור ואתם מחפשים אחר קורס פסיכומטרי איכותי, מוטב שתדעו שגם אתם יכולים ליהנות מהקורס של מור קורן, וזאת כי מלבד הסניף בנתניה, ישנו גם סניף בתל אביב - ממש סמוך לבנייני עזריאלי. כך שאם משתמשים בתחבורה הנוחה, ניתן גם לחסוך בעלויות וגם להגיע בנוחות, ואף לנצל את הזמן עבור חזרה על החומר הנלמד.

אין לטעות שניתן לקבל ציון גבוה בלימודים מבלי להשקיע, אלו רק יחידי סגולה שבאמת יכולים לקבל את הציון הגבוה אותו הם ביקשו מבלי ללמוד. המציאות היא שהפסיכומטרי מצריך למידה והשקעה. עם זאת גם אין להסיק שרק השקעה מספיקה, כיוון שלצד הרצון גם יש צורך בהכוונה נכונה.

אנו פה חוקרים כל העת את הבחינות האחרונות, ואף למדים את הטריטוריה על מנת להצליח ולנבא על מה יהיה דגש בבחינה הבאה. כמו כן אנו משכללים מעת לעת את השיטות שלנו, כך שלכם התלמידים תהיה הקלה בלמידת החומר, יהיה יותר נוח לזכור נוסחאות ופירושי מילים. על כן אם מבקשים להצליח יש לחבר בין כל הנקודות, בין רצון לבין כלים נכונים.
פנו אלינו עוד היום ותיווכחו בעצמכם, להרשמה לפסיכומטרי לחצו

צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך