פסיכומטרי ציונים חשוב לדעת

 פסיכומטרי ציונים, מידע חשוב על הציונים בפסיכומטרי

פסיכומטרי ציונים מור קורןכיודע קו הסיום בקורס פסיכומטרי הוא להגיע אל הציון הרצוי. עם זאת נשאלת השאלה מהו הציון הרצוי, האם יש ציון מסוים אליו יש להגיע? ובכן ציון הפסיכומטרי מורכב משלוש קטגוריות, ומכמה פרקים, כך שהציון יכול לנוע מהציון ההתחלתי שהוא 200 ועד הציון המקסימלי שהוא 800. עם זאת אין צורך לקבל את הציון המקסימלי עבור כל המקצועות, ויש מקצועות שגם ציון מעט מעל הממוצע כגון 600 יכול לפתוח את הדלת הנכספת אל עבר המקצוע הרצוי. הכול שאלה על איזה יעד הולכים ומה מצב הבגרות, כיוון שככול שהבגרות יותר טובה, כך ניתן להסתפק בציון יחסית יותר נמוך.

לשאוף לציונים גבוהים

בשורה התחתונה על כל אחד לשאוף לקבל את הציון הטוב ביותר שהוא מסוגל. יש לזכור שאף פעם אין לדעת לאן בסוף תחליטו להתקבל, ועל כן עדיף תמיד להשאיר את כל הדלתות פתוחות. על כן בעת למידה למבחן תמיד יש לכוון הכי גובה, ללמוד להשקיע וללכת למקום שיכווין אותך לעבר התוצאות הטובות ביותר, ממש כפי שאנו מאפשרים. אנו כאן במור קורן מאמינים שכל תלמיד יכול להפתיע את עצמו, ועם ההכוונה הנכונה שלנו הוא יוכל לפרוץ גבולות ולהגיע רחוק. פנו אלינו ונשמח להראות גם לך את הדרך אל הציון הרצוי. מור קורן- כאן עבורך.

ממוצע ומעבר

באופן כללי ניתן לומר שציון ממוצע של פסיכומטרי נע סביב ה540, כך שרק אחד מכל ארבעה נבחנים יקבל מעל 600, ואילו רק חמישה אחוזים מהאוכלוסייה יקבל ציון מעל 700. בכול אופן אין לשאול את עצמכם איפה אתם עומדים, אלא יש להשקיע ולהיעזר במקום שיעזור לכם להפיק מעצמכם את המרב. כמו כן יש לדעת שהציון תקף רק לשבע שנים ברוב המקומות.

חדשות טובות

יש דעת שאין ציון קבוע, אלא הציון נקבע רק לאחר שמשווים בין כלל תוצאות הבחינה מול ציונים של מועדים קודמים. כך שהחדשות הטובות הן שגם אם הבחינה שעשיתם הייתה קשה באופן יחסי, אין זה יפגום בציון כיוון שהכול יחסי, וכל שנותר לכם כנבחנים זה רק להשקיע, ולנו כמדריכים לתת לכם את הכלים הטובים ביותר על מנת שתגיעו למסלול הלימודים אליו אתם מכוונים.

 
 
צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך