פסיכומטרי מועדים

פסיכומטרי מועדים קבלו מידע בנושא המועדים

בחינת הפסיכומטרי מהווה שלב חשוב בדרך להגשמת הייעוד, בדרך להתחלה ברגל ימין של שלב חדש בחיים. בכוחה של בחינה אחת להשפיע רבות על עתידנו ומכאן שיש להתייחס בכובד ראש אל כל שלב ושלב שנוגע אליה, כך שלאחר שמחליטים שנכנסים אל השלב הבא, יש לברר לגבי מועדי הבחינה, כך שההחלטה לגבי מועד התחלת הקורס תהיה מבוססת על חישובי זמן ובמקביל על היכרות אישית עם האופי הלימודי שלנו.

עניין של בחירה

פסיכומטרי מועדים

יש כאלו שיסתפקו בבחינה הקרובה ביותר למועד תחילת שנת הלימודים כיוון שהם יודעים מראש שאינם מתכוונים לעשות יותר מבחינה אחת, ואף יותר מכך, לחץ מוציא מהם את התוצאות הטובות ביותר כיוון שהוא גורם להם להתכנס ולהתמקד במטרה. לעומתם יש אנשים שייקחו את מועד הבחינה הראשון מתוך מחשבה שגם כך הם מתכוונים לעשות בחינה נוספת, וזאת כיוון שידוע שבבחינה השנייה נהוג לעלות בכמה נקודות את הציון הראשוני, והם יודעים שיזדקקו לכל עזרה בהישג הציון הנכסף, ובנוסף לחץ זמן רק פוגם בסיכויי ההצלחה שלהם.

פה בשבילכם

לאחר שווידאתם את מועדי הבחינה, יש לברר לגבי מועדי הקורסים. לרוב ניתן למצוא קורסים שנפרסים על משך תקופה ארוכה, ומנגד קורסים קצרי מועד ויותר אינטנסיביים.

על כן לפני שמחליטים לכאן או לכאן, שוב יש לעבור על העדפה האישית שלכם ואף להתחשב בניסיון העבר. אצלנו, אצל מור קורן תוכלו למצוא גם וגם, כך שכל אחד יוכל להרגיש בנוח- ללמוד ללא לחץ ובצמוד לתנאים הטובים ביותר. זאת כי אנו יודעים שלכל אחד יש את זמן ההכנה הנכון והנחוץ לו, ועל כן אנו פה עבור כל אחד, בשביל לעזור לגבור על כל מכשול.

טיפ

לנחיותיכם: מועדי הבחינות הקרובות הם 6,7.2014, ב17.2.2015, ב19,21.12.2014, ב1,2.4.2015, ב2.7.2015, ב20,21.9.2015 וב11,13.12.2015. כמו כן יש לברר איזה מועד נעשה באיזה מיקום בארץ, כיוון שיש בחינות שנעשות בדרום, באצבע הגליל ובצפון ויש בחינות שנעשות במרכז הארץ ובירושלים, וזאת לטובת נוחיות הנבחנים.

כמו כן המלצה נוספת בתחום היא לקחת שעתיים ספר מזמן ההגעה על מנת להגיע נינוחים ולא לאבד נקודות על לחץ. פנו אלינו אל מור קורן ותקבלו את כל הטיפים והמידע שנחוץ לכם. בהצלחה לכולנו.

 

צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך