בתי ספר לפסיכומטרי

 בתי ספר לפסיכומטרי מומלצים

כיום ניתן למצוא לא מעט בתי ספר לפסיכומטרי. עם זאת יש להבדיל בין בית ספר לבין בית ספר, וזאת יש לעשות לפי מספר קריטריונים כאשר הראשיים שבהם נוגעים לרזומה, שנות וותק, איכות המרצים, גודל הכיתות, אופי המסירות והאכפתיות שלהם להצלחה, אופי שיטת הלימוד ובסופו של דבר למיקום ולגובה המחיר. יש לדעת שלא כל בית ספר לפסיכומטרי הוא כתובת עבורכם, וזאת גם אם מדובר בבית ספר שנמצא ממש אצלכם ברחוב ויש לו מקום פנוי. אם כן כיצד בוחרים? ובכן המשיכו לקרוא!

יחס אישי וגודל

בתי ספר לפסיכומטרי מומלצים יהיו כאלו שניתן לראות שהציונים של בוגרי הקורס יחסית גבוהים, שצוות המרצים איכותי, בעל ותק ואכפתי ושהכיתות קטנות ולא גדולות- כך שיתאפשר להעניק יחס אישי לכל תלמיד, לשים לב מה מונע מהתלמיד להגיע אל הציון הרצוי, ואף ייווצר אמון כך שהתלמיד ירגיש בנוח לעלות שאלות ולהעיר את תשומת לב המדריך לנושאים בהם הוא פחות חזק. אנו פה במור קורן גאים בצוות המדריכים שאספנו לאורך השנים, גאים ביחסים שנרקמים בין התלמיד למדריך, ולפני הכול אנו גאים בכיתות הקטנות שמאפשרות להשיג את המקסימום מכל אחד.

תוצאות המבחנים בשטח

לאחר שיודעים מה לחפש, השאלה היא כיצד לחפש, כיצד ניתן למצוא את הקורס הנכון, כיצד ניתן לדעת מה באמת נמצא מאחורי ההצהרות והפרסומות. ראשית כל אין לתת לשלטי פרסום להשפיע, ואין לתת לאות הכתובה שמודפסת בגדול להטות את הכף. הדרך היחידה לאמת מידע זה לשאול אנשים, להיכנס לפורומים ולקרוא כתבות אובייקטיביות. אנו פה במור קורן נשמח להפנות אתכם למגוון תלמידים שעברו את דרכם אצלנו, וכיום לומדים במסלול ללימודים גבוהים אליו כיוונו. הרימו טלפון ונשמח לענות על שאלות ולהפנות למקורות השונים.

מיקום הבית ספר

אנו הקמנו לנחיותיכם שני בתי ספר לפסיכומטרי. האחד בנתניה ואילו השני בתל ביב. במיוחד בשני מקומות מרכזיים, שנמצאים ליד תחבורה נוחה. כך שהדרך שלכם תהיה קצרה ונעימה ועל מנת שנוכל לעזור להתכונן לבחינה לכמה שיותר נבחנים. רוצים לשמוע עוד פרטים, לקבל עוד אינפורמציה? חייגו 077-7004000 ותזכו במענה אמין ואדיב.

בתי ספר לפסיכומטרי מור קורן

 
 
צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך