הרשמה למבחן הפסיכומטרי

קורס פסיכומטרי והרשמה למבחן הפסיכומטרי

החלטתם שאתם מבצעים את מבחן הפסיכומטרי? בהצלחה! חשוב מאוד לדעת מספר דברים על ההרשמה למבחן הפסיכומטרי על מנת שתדעו לסדר את הזמן כמו שצריך ומבלי להתמהמה יותר מדי. הרשמה לקורס פסיכומטרי אינה קשה אך דורשת הבנה של מבנה ההרשמה. חשוב להרשם למבחן גם אם אתם רשומים כבר בתוך קורס פסיכומטרי וגם אם לא. 

אז למתי להרשם?אם החלטתם להרשם לקורס פסיכומטרי, עליכם בראש ובראשונה להחליט באיזה תאריך תרצו לבצע את המבחן. אם אתם כבר רשומים בתוך קורס פסיכומטרי, אתם מיועדים כבר לאחד מחמשת המועדים של הבחינה לשנה הקרובה. אם טרם החלטתם באיזה תאריך תבצעו את הבחינה, ביחרו תאריך שנוח לכם ביותר- ביחרו תאריך שיהיה לכם טוב ולא תילחצו מהבחינה המתקרבת כיוון שהתאריך קרוב לאירוע מסויים. 

איך להרשם?

ניתן להרשם בשתי דרכים. אופציה ראשונה היא דרך האינטרנט באתר של המרכז הארצי לבחינה והערכה. שם ההרשמה תתבצע דרך האינטרנט בצורה מאובטחת ובאמצעות כרטיס אשראי. דרך נוספת היא להרשם דרך הדואר על ידי קניית ערכת הרשמה אותה אפשר לקנות בחנויות ספרים לאחר שתשלמו דרך ערכת ההרשמה, תקבלו בדואר שובר עם פרטי הבחינה. אם תרצו לשלם על בחינת הפסיכומטרי דרך הפיקדון האישי שלכם, תוכלו לעשות זאת בהנחיית הלשכה להכוונת חיילים משוחררים.
 

מתי להרשם?כמה שיותר מוקדם יותר טוב להרשמה למבחן הפסיכומטרי. זאת כיוון שלעיתים הרשמה מאוחרת עלולה להיות כרוכה בתוספת תשלום. בנוסף, לעיתים לא יהיה מקום פנוי בעיר בו תרצו להבחן ותאלצו לנסוע למקום רחוק יותר על מנת להבחן- דבר העלול להיות לא נעים ולשבש לכם את הבחינה עקב נסיעה ארוכה.

ואחרי שנרשמתי?

אחרי שנרשמתם, וודאו שאתם יודעים מה תאריך הבחינה, השעה המדוייקת ואיפה תתקיים הבחינה- כולל באיזו כיתה ואיך להגיע לשם. מידע זה יחסוך לכם כאבי ראש לפני הבחינה ויתן לכם שלוות נפש לפחות בתחום הזה...

חשוב לזכור שגם אם אתם רשומים לקורס, עליכם לבצע את ההרשמה בנפרד דרך המרכז הארצי לבחינות והערכה כיוון שאינכם נרשמים אוטומטית למבחן הפסיכומטרי כאשר אתם נרשמים לקורס פסיכומטרי באשר הוא.