הרשמה לקורס פסיכומטרי בתל אביב

 הרשמה לקורס פסיכומטרי בתל אביב

אם אתם מחפשים קורס פסיכומטרי באזור תל אביב, ועדיין לא החלטתם לאיזו מכללה ללכת, הגעתם למקום הנכון בו תוכלו לגבש החלטה מושכלת ולצאת נשכרים הן מבחינת המחיר והן מבחינת הציון אותו תקבלו, ואיתו תמשיכו במהלך חייכם.

כיום קיימים קורסים רבים המציעים דבר אחד בלבד. מותג. אך כאשר אנחנו מחפשים קורס פסיכומטרי להירשם אליו, אנחנו מחפשים משהו "מעבר" אנחנו מחפשים קורס שהוא לא רק שם של המקום, אלא קורס שייתן לנו את כל הכלים הדרושים להצלחה המקסימלית, קורס שיעמיד בפנינו את כל האמצעים כדי שנשיג את מטרתנו. היום קיים קורס כזה והוא נקרא מור קורן. אז מה יש אצל מור קורן שאחרים לא יכולים להתמודד איתו? התשובה לכך פשוטה מאוד, יחס אישי. לחצו לקורס פסיכומטרי בתל אביב

היום כמעט בכל קורס אליו תרשמו תגלו כי אתכם בכיתה משובצים עוד כ 30 תלמידים והמשמעות של כך שעל כל שאלה שתלמיד יישאל בשיעור הזמן לשאלה שלכם יקטן. לעומת זאת, בקורס של מור קורן המצב הוא לטובתכם, אתם תהיו יחד עם לא יותר מ 10 תלמידים בכיתה ומכך אפשר להבין שיש לכם הרבה יותר זמן לשאלות הבנה, הסבר חוזר על החומר, וכמובן יחס אישי מהמדריך שאתכם שלא רק יכיר אתכם אישית אלא גם יידע את החזקות והחולשות של כל אחד מכם ומחברי הכיתה כך שהשיעור יותאם אליכם בצורה הטובה ביותר.

הקורס ממוקם לא רחוק ממגדלי עזריאלי כך שהגישה אליו נוחה ביותר (3 דקות הליכה בלבד) סביבת הלימודים המותאמת תאפשר לכם לימודים פוריים, עם ריכוז כמה שיותר גבוה. המרצים בקורס הם בעלי וותק של מספר שנים אשר עברו תחתם תלמידים רבים, והם יידעו כיצד להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן הפסיכומטרי, בין אם זה ברמה הגבוהה בה ילמדו ובין אם זה בגישה שלהם כלפי כל אחד מחברי הכיתה.

חומרי הלימוד בקורס הם העדכניים ביותר ונמצאים ברמה אחת מעל למבחן הפסיכומטרי וזאת כדי להבטיח שהתרגולים יכינו אתכם בצורה המיטבית למבחן הכה חשוב שקובע את עתידכם האקדמי.

לקורס, כמו למבחן הפסיכומטרי 5 מועדים והם מתקיימים בחודשים: פברואר, אפריל, יולי, ספטמבר ודצמבר.

תהליך ההרשמה הינו פשוט כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של מור קורן www.kabel-700.co.il להשאיר את פרטיכם האישיים ומשם כבר ידאגו לחזור אליכם בהקדם, עם הצעת מחיר אטרקטיבית וכל זאת בכדי שתוכלו להירשם במהרה וללא בירוקרטיה מסובכת.

היחס האישי הוא המפתח להצלחה לכן הירשמו רק במקום שמבטיח לכם את זה – קורס מור קורן.