קורס פסיכומטרי ברמת אביב

קורס פסיכומטרי ברמת אביב, הגעתם למקום הנכון 5 דקות נסיעה

מחפשים קורס הכנה לפסיכומטרי באזור רמת אביב, שיהיה גם קרוב לבית וגם לאזורים מרכזיים אחרים בעיר? עדיין מתלבטים אם ללכת לאותו קורס שכולם הולכים, או ללכת על קורס שאתם יודעים שבו תקבלו את הכלים המרביים להצלחה ובעזרתו תוכלו להגשים עוד מטרה ולהתקבל למוסד האקדמי אליו תמיד רציתם?

זה בסדר, יש עוד רבים כמוכם, עוד הרבה אנשים שכבר מתכננים זמן רב לגשת למבחן הפסיכומטרי אבל עדיין צריכים את ההחלטה האחרונה: באיזה קורס אני אכין את עצמי הכי טוב למבחן?

אם כך, מה עליכם לדעת על בתי ספר טובים לפסיכומטרי?

לפני הכול, ההכרות שלכם עם עצמכם היא הטובה ביותר, אתם יודעים אחרי כל שנות חייכם, מה היתרונות, ומה החסרונות שלכם בזמן למידה. כלומר, כבר כאשר אתם ניגשים להירשם לקורס פסיכומטרי כזה או אחר, אתם יודעים מה אתם צריכים לדרוש מהמרצה לטובת תמיכה בתהליך הלימודים שלכם ולכן חשוב לא להתבייש להציג זאת בפניו.

עם זאת, יש מספר נקודות קבועות שיעזור לכל אדם אשר רוצה להגיע לתוצאות גבוהות והם:

הבנת החומר בבהירות, יחס אישי מהמרצה: מכיוון שיחס אישי מקדם שאלות ספציפיות שלנו, חומר לימודי ברמה שתהיה גבוהה מהמבחן, וזאת כדי לתרגל בצורה הטובה ביותר וכלים ייחודיים שיתנו לנו את היכולת להתמודד עם בחינת הפסיכומטרי עצמה (במקרה הזה אלו הטיפים מהמרצה).

אמנם יש הרבה מכללות שמעבירות קורסי הכנה לפסיכומטרי בהן מבטיחים רבות, יש מכללה שגם מקיימת.

מור קורן זוהי מכללה להכנה לפסיכומטרי אשר נותנת מענה לכל הצרכים שיובילו לקבלת ציון גבוה. בנוסף, המכללה נמצאת בלב תל אביב לא רחוק משכונת רמת אביב המוכרת אשר נותנת מענה אקסקלוסיבי לכל תלמיד שיגיע ללמוד. תלמיד אשר יצטרף, יקבל בהכרח יחס אישי וקרוב (בזכות ההחלטה על הקמת קבוצות ייעודיות של עד 10 איש בכיתה) בכדי שהמרצה יוכל לתת מענה לכל שאלה. בנוסף התלמיד יזכה לפתיחות לכל בקשה וצורך שלו שעשויים לכלול: תרגול נוסף, חזרה על הסבר, הסבר באופן פרטי ועוד דרישות שעשויות לעלות במהלך הקורס.

חומרי לימוד לפסיכומטרי מומלצים 

בנוסף, כדי לענות על הצורך בחומר לימודי מהטופ, אצל מור קורן תקבלו את ערכת הלימודים המתקדמת ביותר, שכוללת את הספרים העדכניים ביותר, הסברים מפורטים, תרגילים חדשים, את שאלות המאתגרות ביותר שיכינו אתכם בצורה המיטבית למבחן ועוד.

חשוב לציין שאצל מור קורן, אין התפשרות על רמת המרצה. המרצים הם בין המרצים הטובים בשוק, בעלי, וותק של מספר שנים אשר מעבר לשליטה לחומר הנלמד, גם חשוב להם גם ההצלחה האישית של התלמידים, כי ההצלחה של התלמידים שלהם, אותם הם מכירים אישית, היא גם ההצלחה שלהם, כמרצים.
קורס פסיכומטרי בתל אביב