קורס פסיכומטרי ברמת גן

קורס פסיכומטרי ברמת גן בשיטה מתקדמת

מחפשים קורס פסיכומטרי קרוב לבית? הגעתם למקום הנכון, יותר מדי מבחר בין המכללות השונות ואתם עדיין מתלבטים? לא יודעים אילו דברים צריך לבדוק לפני?

קודם כל חשוב להבין מה היא בחינת הפסיכומטרי?

בחינת הפסיכומטרי היא בחינה אשר נעשית על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה אשר והיא משמשת לסינון מועמדים ללימודים במוסדות האקדמיים השונים.

כדי להתקבל למוסד אקדמי יש לעמוד בסף של ציון משוקלל של הפסיכומטרי ושל הבגרויות, מאחר שבשקלול הציון של הפסיכומטרי חשוב מעט יותר, צריך להבין שככל שנקבל ציון גבוה יותר בבחינת הפסיכומטרי סיכויי הקבלה שלנו למוסד האקדמי גדלים.

בשנים האחרונות קמו עוד ועוד מכללות שמטרתן להעביר קורס הכנה לפסיכומטרי לקהל הרחב. עקב הביקוש הרב, גדל ההיצע ונוצר מצב שבו בעיר אחת כמו ר"ג יש כמות גדולה של מכללות וכולן נותנות פחות או יותר את אותו השירות. אז איזו מכללה נבדלת מהם? מכללה שמתמקדת בתלמיד עצמו. במכללת מור קורן, אתם תגלו שיש דרך אחרת ללמוד פסיכומטרי. במקום עשרות תלמידים בכיתה אשר לכל אחד מהם זמן מוקצב לשאלות תקבלו כיתה בה יש מספר מוגבל של מקומות, והמרצה יכול לתת יחס מרבי עבור כל תלמיד. מעבר ליחס האישי, נוצר  מצב בו  המרצה מכיר באופן אישי את תלמידיו, את מגרעותיהם ואת יתרונותיהם, מתאים לכל אחד את צורת ההסברה, וברגע שיש שאולות או צורך בהעמקה בנושא המרצה יוכל להתרכז בפער במקום לרוץ על החומר מפאת חוסר הזמן.

מור קורך קורס פסיכומטרי על רחוב דרך השלום

חמש דקות מרמת גן, המכללת מור קורן, המרצים הינם בעלי וותק של מספר שנים בתחום ההרצאות ובעצמם תלמידים מצטיינים לשעבר, כך שכל מה שאתם עוברים, הם עברו בעצמם ולכן יוכלו לתת לכם גם טיפים אישיים לשיפור.

למכללת מור קורן קיים סניף שנמצא קרוב לרמת גן. כמה קרוב? 3 דקות הליכה ממגדלי עזריאלי אשר כל תושב רמת גן מכיר כל כך טוב. המיקום של הקורס הוא נוח ביותר, אינו המוני ומאפשר למידה שקטה וסביבה שאינה מסיחה את הדעת יחד עם הקבוצה המצומצמת שתורמת לסביבה זו(גודלה הקטן של הקבוצה קריטי לכך).

לאחר שתגיעו ותכנסו לבניין המשרדים תגלו כיתות לימוד מתקדמות, שקטות, מרצים וותיקים שיודעים בדיוק מה התלמידים שלהם צריכים וכמובן יבצעו היכרות ברמה האישית כל תלמיד ותלמיד שלהם. מה שיאפשר הבנה של נקודות החוזק ונקודות החולשה של כל אחד מהתלמידים כמו שהוזכר לעיל.

במהלך הקורס, לאחר שהמרצה הבין את נקודות החוזק והחולשה של התלמידים בכיתה ,הוא יוכל לתרגל זאת בצורה הכי ברורה שיש, באמצעות מתן מענה ספציפי לכל תלמיד וכמובן לימוד באמצעות חומר הלימוד המעודכן והמתקדם ביותר שיש היום בשוק.