הרשמה לקורס פסיכומטרי בנתניה

 הרשמה לקורס פסיכומטרי בנתניה

בימינו, לגשת למבחן הפסיכומטרי זו לא שאלה של האם צריך לעשות זאת, אלא מתי עליי לגשת ובאיזה מכללה בה מועבר קורס הכנה לפסיכומטרי אני אלמד ואשיג את הציונים הגבוהים ביותר? האנשים הניגשים למבחן הפסיכומטרי עושים זאת מסיבה אחת עיקרית והיא: לקבל את הציון שיאפשר להם ללמוד במוסד האקדמי שהם רוצים.

כאשר אנחנו נרשמים לקורס אנחנו חייבים לוודא מספר נקודות שכל סטודנט יסכים עליהם: המיקום בו מתבצע הקורס צריך להיות נוח כדי שהתלמיד שזמנו יקר לא יצטרך "לבזבז" אותו על גישה למקום, איכות המרצים חייבת להיות הגבוהה ביותר, היחס האישי צריך להיות מרבי לכל תלמיד ורמת החומר המקצועי המועבר חייב להיות ברמה גבוהה שתכין לבחינה הפסיכומטרית.

בקורס ההכנה לפסיכומטרי של מור קורן נותנים מענה לכל הנקודות הללו. למור קורן שני סניפים מרכזיים אשר ממוקמים במקומות מוכרים ונגישים הן בנתניה והן בתל אביב. בקורס קיים דגש, כבר מהקמתו על שלוש הנקודות הבאות שהוזכרו:

מרצים לפסיכומטרי ברמה גבוה

איכות המרצים: כל צוות המדריכים אשר מעביר את ההרצאות הינו צוות מיומן ומקצועי בעל וותק של מספר שנים בתחום ההוראה של ההכנה למבחן הפסיכומטרי, מעבר לכך הם ישימו דגש על רגישות לרמת התלמידים וכמובן על העברת החומר בצורה המותאמת לכל אד מחברי הקבוצה.

מעט תלמידים בכיתה

יחס אישי: בקורס של מור קורן תגלו כי בוצעה התאמה של קבוצות קטנות, עד עשרה איש בכיתה וזאת כדי לאפשר למדריכים להתאים את עצמם בצורה המרבית לתלמידים כך שיוכלו להכיר אותם ברמה האישית, לדעת את יתרונותיהם ולחזק את חסרונותיהם של התלמידים, וכמובן לבצע התאמות של החומר הנלמד לרמת הכיתה. בנוסף הכיתות הינן כיתות ייעודיות לקבוצות קטנות כך שיאפשרו סביבת לימודים פורייה עם חוויה אישית של שיעור פרטי.

חומר הלימוד לפסיכומטרי

חומר הלימוד בקורס הינו החומר העדכני והמקיף ביותר. כל תלמיד שנרשם יקבל ערכה שאיתה הוא יוכל להתכונן, לתרגל וללמוד לקראת בחינת הפסיכומטרי. רמת החומר המקצועי שהתלמיד יקבל תהיה בהכרח ברמה אחת מעל הרמה של הבחינה הפסיכומטרית עצמה וזאת בכדי שכאשר הוא ייגש לבחינה, לא יהיה מבחינתו הפתעות או דברים בהם הוא לא נגע. כך בעצם, מבטיחים במור קורן, שכל תלמיד שנרשם יקבל את כל התנאים לקבל את הציון אליו הוא שואף ואף יותר.

קיימים 5 מועדים במהלך השנה בהם ניתן להירשם לקורס הכנה לפסיכומטרי של מור קורן, וזאת לפי מספר הבחינות המתבצעות בשנה. ההרשמה מתבצעת באופן פשוט. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר              www.kabel-700.co.il  להשאיר את הפרטים שלך והנציגים של מור קורן ייצרו איתך קשר בהקדם האפשרי וזאת כדי להתחיל בתהליך ההרשמה המהיר והקל.

שיהיה בהצלחה בבחינה!