קורס פסיכומטרי בגבעתיים

מחפשים קורס פסיכומטרי בגבעתיים

גרים באחת מערי המרכז? מתקשרים אליכם בכל שבוע להמליץ על קורס הכנה לפסיכומטרי ועדיין לא החלטתם? מתייעצים עם כל החברים, אבל הם בעצמם מתלבטים?

אתם לא לבד. רבים מהאנשים הרוצים לגשת למבחן הפסיכומטרי חווים התלבטויות לא פשוטות, כמו: איפה להתחיל? מתי להירשם? מה צריך לבדוק?

אז כאן תמצאו תשובות לחלק או אולי לכל השאלות שעלו לכם במהלך התקופה האחרונה. וכבר מחר תוכלו להרים את הטלפון ולדעת שיצאתם לדרך והעתיד שלכם בידכם.

כמה טיפים חשובים

הנקודות הבאות שיעלו כאן כבר דוברו רבות וזהו שיח ידוע ופורה בקהילת הצעירים אשר טרם נרשמו לאחד מהקורסים שקיימים. לפני שנתחיל חשוב להבין מהי בחינת הפסיכומטרי? למה היא בכלל קיימת?

בחינת הפסיכומטרי בישראל זוהי בחינת הערכה המקבילה לSAT האמריקנית. המטרה של הבחינה היא פשוטה: לאפשר למוסדות האקדמיים בארץ לנבא את סיכויי הצלחה של הנבחנים בעתידם האקדמי. כל מוסד כזה, קובע את רמת הסף שלו ובדרך כלל משקלל את ציוני תוצאות מבחן הפסיכומטרי יחד עם ציוני הבגרות של הסטודנט העתידי.

כאשר אנחנו רוצים להתקבל למוסד אקדמי נחשב אנחנו יודעים שעלינו להוציא ציון גבוה בבחינת הפסיכומטרי ועל כן אנו נרשם לקורס פסיכומטרי בו אנו יודעים שסיכויי ההצלחה שלנו יהיו הגבוהים ביותר.

לשם כך, אנחנו נרצה להירשם לקורס פסיכומטרי אשר נמצא בקרבת מקום מגורינו שיהיה זמין לנו מתי שנצטרך ויהווה סביבה אשר תומכת בלימודים. לדוגמא, במכללת מור קורן הממוקמת 3 דקות הליכה ממגדלי עזריאלי, אשר כל תושב גבעתיים מכיר, יש סביבת לימודים פרטית אשר נמצאת בבניין משרדים שקט שם אפשר יהיה להתרכז אך ורק בדבר אחד: ההצלחה של התלמידים.

כאשר נחליט על קורס הכנה לפסיכומטרי אנו צריכים לדעת שהוא יתמקד קודם כל בנו. כמו במכללת של מור קורן, שם מתעסקים פחות במיתוג ויותר בהצלחה האישית של כל תלמיד. עושים זאת באמצעות קבוצות קטנות וממוקדות, מרצים בעלי ניסיון רב שנים בתחום, חומרי לימוד עדכניים ומתקדמים, טכניקות לימוד חדישות ועוד.

מכיוון שההצלחה שלכם חשובה, עליכם להבחין איפה תקבלו את היחס האישי במהלך הקורס שיקנה לכם מקסימום ידע, האם זה בכיתה בה אתם יחד עם עוד מספר מצומצם של חברים? או האם זה בכיתה בה יש יחד אתכם מעל ל 25 איש, שם לכל אחד מהם שאלות רבות ורמה שונה משלכם. התשובה לכך פשוטה: ככל שאתם בקבוצה קטנה, כך "הזרקור" יופנה אליכם ורמת הריכוז בכם תהיה מקסימלית.

לסיום, חשוב לחפש את המקום בו תהיה רמה גבוהה. ככל שהמרצה בעל ניסיון בעצמו, יודע את החומר אותו הוא מלמד ואף בעצמו קיבל ציון אליו כולם שואפים, הוא זה שיידע להעביר את הידע המקצועי האמין ביותר שנובע מניסיונו האישי הן בלימודים, הן בטכניקות והן מהמבחן אשר הוא בעצמו ביצע במור קורן, זה מה שתקבלו.