פסיכומטרי קידום

פסיכומטרי קידום

כאשר רוצים להתקדם בחיים ולהיכנס לתוך עולם האקדמיה על מנת לרכוש לימודים גבוהים אין מנוס מחובת הפסיכומטרי שהוא, כידוע, מבחן המשמש כלי מיון והערכה למועמדים המתמודדים על מקום במסלולי לימוד שהם בעלי מספר מקומות מוגבל ועל אחת כמה וכמה במסלולי לימוד יוקרתיים כמו למשל: לימודי רפואה.

פסיכומטרי קידוםההכנה הטובה ביותר לקראת מבחן זה היא בדרך כלל באמצעות קורס איכותי המקנה כלים ועזרים לתלמידיו להתמודד עם אתגר הבחינה שהוא, כידוע, אינו פשוט כלל וכלל.

אחד הקורסים המובילים בישראל הוא של בית הספר ללימודי פסיכומטרי של מור קורן הנמצא בסניפי נתניה ותל אביב. הניסיון העשיר, המורים המעולים, שיטות ההוראה הייחודיות והלמידה בקבוצות קטנות הם אבני היסוד המרכיבים הצלחה בכל קנה מידה הבאה לידי ביטוי בכך שהתלמידים מקבלים ציון גבוה בדרך כלל בכ – 80-100 נקודות מהממוצע הארצי.

מיצוי הפוטנציאל שלך בדרך להצלחה תלוי בהחלט בבחירת הקורס אשר באמצעותו תוכל להתקדם ובמדריכים וותיקים ומנוסים שיובילו אתכם לשם, לכן, בחירה בקורס של מור קורן הינה בחירה נבונה ומהווה צעד קטן וחשוב בדרך להצלחה הגדולה והמיוחלת.

לקראת מבחן הפסיכומטרי

אצלנו, בבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן, תקבלו את תכני הקורס בצורה ממוקדת ויעילה ובהתאמה אישית לקצב התקדמותו של כל תלמיד. הלמידה בקבוצות קטנות מאפשרת קידום של כל אחד ואחת תוך מעקב וזיהוי קשיים ודרכי חשיבה הבאים לידי מענה מאת המדריכים המיומנים והמקצועיים.

יתר על כן, אנו מקפידים תמיד על חומר לימוד ממוקד ועדכני שישקף את הבחינה ויכין את התלמידים ברמה הטובה והמקיפה ביותר לקראתה.

פסיכומטרי במור קורן- הדלת שלך לעולם האקדמי

אנחנו מאמינים כי כל תלמיד יכול להצליח אם רק יקבל את הכלים הנכונים ומעוניינים שכמה שיותר תלמידים ישתלבו בעולם האקדמי ויוכלו לבחור את מסלול הלימוד הטוב והמתאים ביותר עבורם, לכן אנו מציעים מסלולי לימוד גמישים בהתאמה אישית ובקבוצות קטנות המאפשרת למידה טובה, יעילה ואיכותית המשמשת כמקפצה בדרך להצלחה.

התרגול הרב וההתנסות במבחני פסיכומטרי לדוגמא יאפשרו את הורדת מפלס החרדה ושיפור הביצועים בזמן אמת- בזמן הבחינה עצמה.

תהליך למידה יעיל ודינאמי בבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן בהחלט תורם לחוויית הלימוד ולהתמודדות עם הקשיים של התקופה המותחת טרם הבחינה הגורלית. כאשר אתם בידיים טובות ומקצועיות כמו שניתן לראות בבית ספר זה אתם בהחלט יכולים להיות רגועים ולהגיע להישג האישי בדמות הציון הגבוה בפסיכומטרי לו אתם מייחלים.