פסיכומטרי ציונים

פסיכומטרי ציונים

השאיפה של כל התלמידים היא לקבל ציון כמה שיותר גבוה בבחינה הפסיכומטרית, ציון שיפתח עבורם את הדלת לעתיד מזהיר ולמקצוע מבוקש לחיים. היות והציון פסיכומטרי נע בטווח של 200-800 הרי שלא חייבים לקבל 800 כדי להתקבל למוסד לימודים כזה או אחר.

אפילו מסלולי הלימוד היוקרתיים ביותר דורשים ציון פסיכומטרי בטווח של 650 ומעלה ולכן חשוב לשאוף כמה שיותר גבוה מבחינת הציון אך לא להתאכזב אם לא תקבלו קרוב ל800 היות וציון זה שמור רק ליחידי סגולה.

יתר על כן, ציון פסיכומטרי מהווה כלי מיון והערכה לתלמידים בצמוד לציוני תעודת הבגרות שלהם ולכן ככל שתעודת הבגרות טובה כך נדרש ציון פסיכומטרי שאינו מאוד גבוה.

על מנת להשאיר את כל האפשרויות פתוחות עבורכם חשוב לכוון גבוה ולשאוף לציון הגבוה ביותר אותו אתם מסוגלים לקבל, כך שבסופו של דבר לא תהיה לכם הגבלה במה לבחור ותוכלו ללמוד כל מה שעולה ברוחכם.

אז כיצד להגשים את החלום ולקבל ציון גבוה?

יכולת והישגים אישיים ניתנים לשיפור ולייעול, באמצעות קורס פסיכומטרי איכותי גם אתם תוכלו לממש את יכולותיכם במידה הטובה ביותר ולהגיע להישג אישי טוב מבחינתכם העונה על דרישותיכם.


ציון גבוה בפסיכומטרי הוא בהחלט עניין של למידה נכונה ויעילה ופונקציה של השקעה ותרגול רב של החומר הנלמד. ככל שבוחרים מסגרת לימודית של הכנה מעולה לפסיכומטרי כך תוכלו לדעת בוודאות כי סיכויי ההצלחה שלכם בבחינה גבוהים. לכן חשוב תמיד לא להתפשר בעניין זה ולבחור רק בטובים ביותר בתחום ההכנה לפסיכומטרי.

פסיכומטרי  לומדים רק אצל המומחים

אנחנו, במור קורן בית ספר ללימודי פסיכומטרי, כאן עבורכם על מנת לסייע לכם להגשים את עצמכם ולפתוח את הדלתות הנכונות לעבר קריירה מוצלחת ומזהירה.

על אף שהממוצע הארצי בפסיכומטרי עומד על 540,וכמחצית מהנבחנים מקבלים בדרך כלל ציון שבין 500-600, אנו במור קורן גאים לומר כי תלמדינו משיגים ציון גבוה מהממוצע הארצי בכ 80-100 נקודות למעלה ממנו וזאת בשל שיטות הלימוד הייחודיות, חומר לימדו ממוקד ועדכני, נבחרת המורים המנצחת ומסלולי לימוד המקפידים על כיתות קטנות ועל קצב התקדמות אישי ומתן מענה לצרכיהם של כל התלמידים באופן אישי ופרטני.


לכן, כל שנותר לכם הוא לשנס מותניים, להקדיש את מרב המאמצים לצורך הלמידה וכמובן ללמוד אצל הטובים ביותר שיקבו אתכם לעבר היעד הנכסף והוא הציון הגבוה בפסיכומטרי לו ייחלתם! להרשמה לפסיכומטרי לחצו