פסיכומטרי אחד על אחד

שיעורים פרטיים, פסיכומטרי אחד על אחד

כאשר מדובר במבחן פסיכומטרי אותו עליכם לעבור חשוב לא להתפשר. מאחר ומדובר במבחן חשוב שחוזה את סיכויי קבלתכם והצלחתכם במסלול לימודים אקדמי כזה או אחר, חשוב להתכונן לקראתו תוך שימוש בכל המשאבים האפשריים מבחינתנו מבחינת זמן, השקעה ותקציב.

פסיכומטרי אחד על אחדעל מנת להגיע למיצוי מרבי של יכולותיכם הקונטיביות והמנטאליות הנבחנות בבחינה זו מקובל לקחת קורס פסיכומטרי אשר יקנה לכם את הכלים והעזרים להתמודדות עם אתגר הבחינה. במסגרת לימודית זאת מתנסים התלמידים עם שאלות מורכבות ולומדים את דרכי הפתרון המקובלות והמהירות ביותר. במסגרת זאת נערכת למידה מקיפה הכוללת את כל החומר עליו נבחנים בשלושה נדבכים עיקריים: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית והשפה האנגלית.

השקעת משאבים רבים מבחינתכם ובחירה של קורס מומלץ ואיכותי בתחום הפסיכומטרי בהחלט משפרים את סיכויי ההצלחה ופותחים דלת לעבר עתיד מקצועי טוב ומבטיח יותר מבחינה אקדמית.

הדרך הטובה ביותר ללמוד לפסיכומטרי

ללא ספק קורס פסיכומטרי איכותי הוכח כיעיל וכתורם לשיפור משמעותי של יכולת התלמיד לממש את הפוטנציאל שלו. ברחבי הארץ מתקיימים קורסים כאלה מדי יום אך לא כל קורס נחשב לאיכותי ויעיל היות והדבר תלוי הן בשיטות הלמידה והן בהצלחת התלמידים בבחינה הגורלית המתבטאת בציון גבוה מהממוצע הארצי.

בדרך כלל קורס פסיכומטרי רגיל נערך במסגרת כיתתית בלמידה פרונטאלית של מדריך ותלמידים רבים. לא כל בתי הספר לפסיכומטרי מקפידים על לימוד בקבוצות קטנות שהוכח כיעיל במיוחד, מאחר ומתקיימת בו שיטת לימוד של פסיכומטרי אחד על אחד בו קיימת הוראה פרטית של מורה ותלמיד ודגש על קשייו של התלמיד ומתן מענה להם באופן אישי. בפסיכומטרי אחד על אחד המדריך המיומן מזהה את הקשיים ואת דרך החשיבה של התלמיד ומעניק לו הכוונה נכונה כיצד להתמודד טוב יותר עם שאלות מסוג זה בהן נצפה הקושי שלו.

לימוד בקבוצות קטנות אצל מור קורן

לימוד אישי ופרטני נחשב ללימוד יעיל התורם באופן משמעותי להפנמת החומר ממש כמו בשיעור פרטי. על מנת שתלמידנו יפיקו את המרב מתהליך הלמידה ויגיעו להצלחה הרצויה, הלמידה אצלנו, בבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן, נעשית בקבוצות לימוד קטנות המתבטאות ב 6-8 תלמידים בלבד כך שמתקיימת בו שיטת למידה של פסיכומטרי משולב ובו גם פסיכומטרי אחד על אחד. רק כך, יכולים תלמדינו להגיע להצלחה ולהפנים את החומר הנלמד, תוך מעקב אישי על קצב התקדמות התלמידים והכוונה מדויקת לעבר דרכי הפתרונות המקובלים והיעילים בבחינה חשובה זו.