פסיכומטרי לדוגמא

מידע על פסיכומטרי לדוגמא

במבחן פסיכומטרי נבדקים התלמידים בשלושה תחומים עיקריים והם: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית והשפה האנגלית. בכל מבחן יש תשעה פרקים בהם ברוב המקרים יש מספר תשובות לבחירה כאשר רק אחת מהן היא הנכונה (שאלות אמריקאיות). חשוב לדעת כי גם כאשר לא יודעים בוודאות את התשובה או נמצאים בלחץ של זמן מומלץ בכל זאת לבחור תשובה מסוימת שנראית לכם כמדויקת ביותר על מנת להעלות את סיכויי ההצלחה המתבטאים בציון שבין 200-800 בבחינה ז, כאשר הציון המינימאלי במבחן הוא 200 והמקסימאלי הוא 800. מרבית הנבחנים מקווים לקבל ציון של 700 ומעלה שיאפשר להם בחירה מגוונת של מסלולי לימוד ואף קבלה ליוקרתיים שבהם.

כיצד יש להתכונן לקראת המבחן הפסיכומטרי?

לקראת בחינה זו נדרשת הכנה מקיפה ומעמיקה ולימודים ארוכים כמו גם תרגול רב. ישנם כאלה שיאמרו כי ניתן להתכונן לבד ובאופן עצמאי אבל ההצלחה בבחינה לאחר למידה שכזאת שמורה רק ליחידי סגולה מאחר וחשוב מאוד לקבל הכוונה של מומחים ומנוסים כיצד להתמודד עם שאלות מאתגרות כדוגמת אלו שיש במבחן הפסיכומטרי.

על קורס פסיכומטרי איכותי לא מתפשרים!

רק באמצעות קורס פסיכומטרי איכותי ניתן להגיע לתוצאות טובות וראויות שילמדו אתכם איך להתמודד עם אתגר כה מורכב. רק לאחר הכנה מקיפה תוכלו לגשת לחלק של התרגול הכולל מבחני פסיכומטרי לדוגמא המתפרסמים על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, ובו תתבקשו ליישם את החומר הנלמד תוך התנסות של ממש במבחנים שנערכו בשנים קודמות. ככל שמתנסים יותר במבחני פסיכומטרי לדוגמא כך ניתן להגדיל את סיכויי ההצלחה בבחינה.

הכנה מנטאלית והכנה מעשית תכשיר אתכם להתמודדות ראויה עם אתגר הפסיכומטרי על אחת כמה וכמה כאשר אתם ניגשים אליו לאחר שלמדתם היטב אצל המומחים והמומלצים בתחום.

קורס פסיכומטרי של מור קורן- הדרך הבטוחה להצלחה!

אנחנו, בבית הספר של מור קורן, נשמח להעניק לכם את הכלים והעזרים הנדרשים ולעבור איתכם את כל השלבים הנחוצים בדרך להצלחה. עוד לפני שנגיע למבחני פסיכומטרי לדוגמא תקבלו הדרכה מקיפה וכלים יעילים להתמודדות עם כל חלקי הבחינה ודגשים חשובים כיצד להצליח להגיע לציון המבוקש והרצוי מבחינתכם. אצלנו תעמוד לרשותכם נבחרת של מומחים שתסייע לכם להגשים את החלום כבר בפעם הראשונה, כך שלא תצטרכו לעבור עוד קורס על מנת לשפר את הציון שהתקבל.