לימוד פסיכומטרי עצמי

כמה טיפים

אין זה סוד כי הציון אותו נקבל בבחינה הפסיכומטרית יקבע את גורלנו האקדמי ובהמשך גם את המקצוע לעתיד הנגזר מלימודים אלו. לצד תעודת הבגרות הלא פחות חשובה נמצא הפסיכומטרי כפרמטר צמוד אשר יחדיו מהווים כלי ניבוי להערכת מועמדים ללימודים אקדמיים וניתן באמצעותו לחזות את סיכויי השתלבותו של התלמיד במסלול כזה או אחר בעולם האקדמיה.

בשלב זה או אחר בחיים, מרביתנו יתלבטו לגבי אופי הלימודים האקדמיים. חובת הפסיכומטרי הינה משוכה אותה צריך לעבור בהצלחה שכן באמצעות הציון שנקבל בו נוכל לבחור את הלימודים שעשויים להתאים לנו ולהתקבל אליהם בכל מוסד שנרצה אם הציון יאפשר זאת. על מנת לפתוח כמה שיותר דלתות אל עבר העתיד ולא להיות מוגבלים בבחירה חשוב להשקיע את מרב המאמצים על מנת לקבל ציון מספיק גבוה שעשוי להתאים למגוון מסלולי לימוד.

כיצד ניתן ללמוד לבחינה הפסיכומטרית?

בדרך כלל עומדות לפני כל המועמדים שתי אפשרויות מרכזיות: האחת, לימוד פסיכומטרי עצמי דרך ספרי לימוד ודרך המידע הקיים באינטרנט והשנייה, לימוד פסיכומטרי באמצעות מסגרת לימודית פרונטאלית מסודרת.

מרבית המועמדים מעדיפים לבחור באפשרות השנייה בעיקר משום שקשה מאוד ללמוד לבד באופן עצמאי לבחינה זו. לימוד פסיכומטרי מצריך לא רק שעות רבות של השקעה אלא כלים ועזרים של ממש שיסייעו בפתרון השאלות המורכבות הנמצאות בבחינה זו ומייצגות שלושה תחומי ידע עיקריים: חשיבה מילולית,חשיבה כמותית וידע בשפה האנגלית. כלים ועזרים אלו תקבלו רק באמצעות קורס איכותי ועל ידי מדריכים מקצוענים בתחומם אשר מלמדים בשיטה יעילה ומוכחת כמוצלחת במיוחד.

נמצא כי קורס פסיכומטרי איכותי אשר במסגרתו נלמד חומר רלוונטי וממוקד לצד שיטות וטכניקות לפתרון שאלות הבחינה מסייע במידה רבה לתלמידים להשיג ציון גבוה בהרבה, מזה שהיו משיגים אילו היו לומדים לימוד עצמי לפסיכומטרי.

יתרונות קורס הפסיכומטרי בבית הספר של מור קורן

אצלנו, בבית הספר ללימודי פסיכומטרי של מור קורן, עומדים לרשותכם נבחרת מנצחת של מדריכים מעולים מהשורה הראשונה שחשוב להם שתצליחו בבחינה באמת. מתוקף ניסיונם הם נחשבים למומחים גדולים בתחום זה ויודעים לכוון כל תלמיד לשאוף גבוה וגם להשיג שאיפה זאת באמצעות ציון מכובד שמאשפר בחירה מגוונת בעולם האקדמי. תלמידינו מצטיינים בציון גבוה בלמעלה מ 80 נקודות מהממוצע הארצי- הישג שנובע משיטות לימוד יעילות, קבוצות קטנות ומדריכים מיומנים וגדולים בתחומם אשר מספקים קורס איכותי ללא פשרות בדרך להגשמת חלומכם.