פסיכומטרי חינם

הדרך המקובלת והבלתי נמנעת של כול מי שרוצה להתקבל ללימודים אקדמיים עוברת דרך מבחן הפסיכומטרי. חשיבות מבחן זה נובעת מעצם היותו בעל כושר ניבוי לגבי סיכויי ההצלחה של המועמדים במסלול המדובר. לכן יש לעשות את כל המאמצים על מנת להשיג בו ציון גבוה ולהעלות את סיכויי קבלתכם למסלול האקדמי הרצוי. 

למבחן זה שלושה חלקים בהם המועמדים נבחנים והם החלק המילולי, החלק של השפה האנגלית והחלק הכמותי. אין ספק כי חייבת להיות הכנה אינטנסיבית מצדם של התלמידים על מנת לעמוד בכבוד בכל שלושת חלקי הבחינה ולכן מסגרת לימודית בה מבצעים הכנה לקראת מבחן הפסיכומטרי היא בהחלט הצעד המקובל והנפוץ אצל מרבית הסטודנטים. בעיקר משום שקשה מאוד ללמוד באופן עצמאי למבחן זה ללא סיוע של מדריכים בקיאים בחומר הנלמד וקבלת כלים ועזרים אפקטיביים שיעזרו לכם להתמודד עם אתגרי הבחינה. 

עלות קורס הכנה לפסיכומטרי נאמדת באלפי שקלים ואין מן הנמנע שתלמידים רבים יחפשו הנחות ומבצעים עבור מבחן זה. לברי המזל שביניכם ניתן גם לקבל פסיכומטרי חינם, כיצד? על כך בשורות הבאות. 

פסיכומטרי חינם זה אפשרי אצל "מור קורן" 

אצלנו בבתי הספר של "מור קורן" הידועים והמומלצים בתחום לימודי הפסיכומטרי עורכים הגרלה מבין כל הנרשמים כאשר הפרס הוא קורס פסיכומטרי בחינם! הירשמו עכשיו כאן באתר זה ואולי אתם תהיו הבאים שעלו בגורל ללמוד קורס שלם מקיף ומעמיק על חשבוננו!

גם אם לא זכיתם תוכלו ללמוד במסגרת בתי הספר לפסיכומטרי של "מור קורן" במחיר הוגן למדי כאשר תקבלו תמורתו את מרב הכלים האפקטיביים ביותר שיסייעו לכם לעמוד באתגרי הבחינה בכבוד ובהצלחה. 

יתרונות הלימוד ב"מור קורן" 

אצלנו הלימוד נערך בכיתות קטנות לכל היותר עד עשרה תלמידים כאשר לרוב מדובר על

 6-7 תלמידים, מה מגדיל את סיכויי ההצלחה והלמידה היעילה עם האצבע על הדופק מבחינת ההתקדמות והקשיים של כל תלמיד מצדו של המדריך.

אנחנו מעמידים לרשותכם את המדריכים הטובים ביותר, בעלי ניסיון רב בשנים ואת הרזומה שלנו, המעיד על כך שתלמידנו מצליחים מעל ומבער למצופה וכראיה לכך, מרבית התלמידים שלנו עוברים את המבחן הפסיכומטרי בציון גבוה שהוא מעל הממוצע הארצי.

כתבו את פרטיכם עכשיו באתר ונשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם באופן הטוב והמדויק ביותר לגבי ההכנה האידיאלית לבחינה זו ואולי אפילו תוכלו לקבל פסיכומטרי בחינם באחד מבתי הספר המעולים שלנו, אז קדימה הירשמו עכשיו!