פסיכומטרי תרגול כמותי

כמה טיפים על פסיכומטרי תרגול כמותי

אחד הפרמטרים החשובים ביותר המשפיעים על הצלחתו של כל תלמיד בפסיכומטרי הוא התרגול שלקראת הבחינה. כל מי שלומד במסגרת קורס פסיכומטרי ועל אחת כמה וכמה מי שלומד למידה עצמית חייב להתייחס לנושא התרגול בכובד ראש מאחר ועניין זה בהחלט עשוי להכריע את הציון שתקבלו בבחינה. ככל שרמת ההכנה של התלמידים תהיה מעמיקה ותכלול תרגול רב על פני כלל הנושאים בהם נבחנים במבחן הפסיכומטרי כך יגברו הסיכויים שלהם להצליח ולקבל ציון גבוה כפי תמיד רצו.

לקראת פסיכומטרי כיצד מגיעים לתרגול ברמה גבוהה?

תרגול ברמה גבוהה היא פונקציה של הכנה נכונה וידיעת החומר על מנת להתמודד עם האתגרים המוצבים בפניכם ובאים לידי ביטוי בשאלות השונות. תרגול ברמה גבוהה שתכין אתכם היטב למבחן הפסיכומטרי תלוי גם בלמידת החומר העדכני ביותר ובמיוחד החלק הכמותי שיאפשר לכם לתרגל ללא קושי כמה שיותר שאלות ולהתמודד עמן היטב בפרק זמן קצר בדיוק כפי שמוקצב להם בבחינה זאת.

בתי הספר לפסיכומטרי "מור קורן" דוגל מעמידים לרשותכם מדריכים מעולים שיאפשרו לכם ללמוד בצורה מיטבית ואיכותית את החומר ובכך להגיע לרמת תרגול גבוהה ומעמיקה ועל אחת כמה וכמה בתרגול כמותי. היות ובכיתות הלימוד ישנו מספר מועט של תלמידים הלמידה היא הרבה יותר אפקטיבית וכאשר מגיעים לתרגול יודעים להתמודד עם כל סוגי השאלות ועם כמה שפחות בעיות בדרך לפתרון.

כלים ועזרים לפסיכומטרי

בבתי הספר לפסיכומטרי של "מור קורן" תקבלו כלים ועזרים שיאפשרו לכם הכנה מעולה תוך למידה והטמעת החומר העדכני והרלוונטי ביותר על ידי נבחרת מורים מנצחת. ניסיון רב של צוות המדריכים הוא בהחלט פרמטר שיסייע לכם להגיע לתרגול הנכון עבורכם במידה המדויקת ובהכנה הטובה ביותר.

פסיכומטרי תרגול ב"מור קורן"

עבודה קשה לקראת הבחינה הפסיכומטרית היא זאת שתתן לכם את הכלים הנכונים להתמודדות ואין ספק כי עבודה קשה כרוכה גם בתרגול רב על כל חלקי הבחינה ובמיוחד על החלק הכמותי המצריך חשיבה מעמיקה וכלים נכונים להתמודדות עמו. לכן בבתי הספר של "מור קורן" נערוך בוחן בכל שיעור ומרתונים קדחתניים שיכנו אתכם בדיוק כפי שאתם רוצים להגיע למבחן זה: רגועים ובטוחים בעצמכם ובידע שלכם לקראת הבחינה.

אצלנו המוטו אומר "קבוצות קטנות – תוצאות גדולות" בהחלט משפיע על התפיסה שאומרת שאין קיצורי דרך בדרך להצלחה וככל שמתרגלים את החומר ולומדים תוך כדי בקבוצות קטנות כך מגיעים להישגים גדולים, כאשר מאחוריכם הבנה מעמיקה שהיא פועל יוצא של הכנה איכותית ותרגול ברמה גבוהה ביותר לקראת הבחינה הפסיכומטרית.