פסיכומטרי לרפואה

מקצוע הרפואה נחשב ליוקרתי למדי ועל כך אין עוררין. למרות היותו של מקצוע זה מורכב, שוחק ומאתגר, רבים מעוניינים להתקבל ללימודים אלה ולהיות חלק ממערכת הרפואה המובילה בישראל ולקחת חלק בעבודת הקודש המתגמלת והראויה ביותר שיש.

אבל תהליך הקבלה למסלול לימודים לאחד ממקצועות הרפואה היא בהחלט מן הקשות שיש ומצריכה תעודת בגרות מעולה לצד ציון פסיכומטרי גבוה במיוחד.

פסיכומטרי לרפואה הוא אחד המשוכות הגדולות העומדות בפני כל מי שחולם אי פעם להתקבל ללימודים יוקרתיים ומאתגרים אלה. אין ספק כי המורכבות לקבלה למסלול זה נובעת ממספר המקומות המוגבל במחלקות ללימודי רפואה מול מועמדים בכמות רבה מאוד.

למרות זאת, אם לומדים כראוי לבחינה זו במסגרת לימודית מצטיינת, שמתוקף ניסיונה הרב מצליחה לגרום לתלמידיה להפנים היטב את החומר וליישם אותו בבחינה ואף לקבל ציון גבוה שהוא מעל, 700 אז בהחלט ניתן לקבל ציון פסיכומטרי לרפואה בדיוק כפי שתמיד חלמתם ולהיות אחד מאותם ברי מזל שיצליחו להתקבל למסלול בו רק יחידי סגולה זוכים ללמוד.

אמנם ציון גבוה בפסיכומטרי מהווה עבור חלקנו מכשול גדול בדרך ללימודים אלה אבל כאמור מכשול זה עשוי להיות גם קרש קפיצה במידה ולומדים היטב לקראת האתגר הצפי במסגרת לימודית טובה ומנוסה.

אחד מבתי הספר לפסיכומטרי המומלצים בישראל הוא של "מור קורן" עם נבחרת מדריכים מהשורה הראשונה, ניסיון רב ומוניטין של תלמידים רבים המשיגים ציון גבוה בפסיכומטרי אין ספק כי גם אתם תוכלו להיות חלק מההצלחה ואף לקבל ציון פסיכומטרי המתאים לרפואה או לאחד המקצועות היוקרתיים האחרים.

חולמים ללבוש את החלוק הלבן? תנו לנו לעזור לכם בכך!

הצטרפו למשפחת התלמידים הגדולה של בית הספר לפסיכומטרי של "מור קורן" ותיהנו מלמידה יעילה, אפקטיבית וממוקדת לקראת הבחינה המכרעת. מדריכנו המעולים יכינו אתכם במידה הראויה ביותר לקראת ההתמודדות עם האתגר כאשר הלמידה נעשית בקבוצות קטנות ובמסלול למידה אישי, תוך הקפדה על תרגול רב ועל חומר עדכני ורלוונטי על מנת שלא לבזבז לשווא את זמנכם אלא להגיע למיצוי מקסימאלי של הפוטנציאל הגלום בכם, ולהגעה לציון המיוחל שיאפשר לכם בחירה באחד ממסלולי הלימודים היוקרתיים לרבות מסלולי מקצועות הרפואה.

קבלת ציון גבוה בפסיכומטרי זה אכן אפשרי!