מור קורן ביקורת


להלן מספר ביקורות של תלמידים שלמדו פסיכומטרי אצל מור קורן

"היי, ברצוני לשתף שעשיתי פסיכומטרי פעמיים! בחרתי במור קורן בגלל הכיתה הקטנה. למדנו בכיתה של 8 תלמידים! לימדו אותי מור קורן שהוא מדריך פשוט תותח ונעמה שעשוע, מדריכה שעבדה בעבר ב-IQ. השילוב של שניהם ביחד היה פשוט מצוין. בהשוואה לקורס הקודם הרגשתי שספרי הלימוד היו הרבה יותר טובים, הסברים פשוטים בכל נושא והרבה יותר תרגול. בשיעור עצמו עברו איתנו בכיתה על כ-18 תרגילים בנושא והסבירו איך לפתור תרגיל בפחות מדקה! לעומת הקורס הקודם, שלימדו אותי רק כ-6 תרגילים בנושא! המעבר היסודי בכיתה עשה את ההבדל! שיפרתי את הציון במעל 80 נקודות! ממליץ בחום!"

דין חדד מועד ספטמבר 

 

"היי, הגעתי לקורס של מור דרך המלצה של שני חברים שלי! למדנו בכיתה של 6 תלמידים בכיתה! עם מורה בשם אסף, שעבד מספר שנים ב-IQ ועבר למור קורן. הייתה אחלה אווירה בכיתה, המון תרגול ברמה אחת מעל המבחן, ובנוסף פתרנו 16 סימולציות! ידידה שלי שלמדה באחד המכונים הגדולים קיבלה רק 6 סימולציות! קיבלתי הרבה יותר כלים להתמודד עם הבחינה מאשר ידידה שלי! הציון לא אכזב! קיבלתי 687 והתקבלתי ללימודים. ממליץ מכל הלב".

דניאל סופר מועד אפריל 

 

"היי מור, זאת כרמל. למדתי אצלך במועד אפריל 2017. רציתי להגיד לך פשוט תודה ענקית! קיבלתי 650 במבחן!!! לאחר שגם אני וגם אח שלי עשינו פסיכומטרי והוצאנו באזור 530, אני שיפרתי את הציון ביותר ממאה נקודות מהמבחן הקודם שעשיתי בקידום! תודה ענקית על כל ההשקעה והמאמץ, היה שווה את כל ההשקעה. אני כל כך שמחה שפגשתי אותך! תהיה בטוח שאני ממליצה עליך להמון אנשים! הרבה תודה!"

כרמל בנד מועד אפריל 

 

"עבורי ללמוד מתמטיקה זה משימה בלתי אפשרית! אני לקוי למידה ויש לי בעיה קשה עם מספרים! ברצוני לשתף שהלכתי למספר שיעורי ניסיון במספר מכונים. אני לא ממליץ להאמין להבטחות של הנציגים בטלפון - בשיעור הכל התפוצץ! ישבתי בשיעורים עם עוד 30 עד 40 בכיתה, המדריך הסביר מקבץ של 6 שאלות ועבר נושא! שאלתי תלמידים איך הולך ולרוב חלק גדול מהתלמידים הסבירו לי שהלימוד עצמי! לא אצל מור קורן! כבר בשיעור ניסיון אתה רואה ומרגיש את ההבדל בין ספרי הלימוד ושיטת הלימוד. אצל מור קורן עוברים על כ-18 עד 20 תרגילים בכל נושא וזה משמעותי! מור קורן היה אחד המדריכים שלי והוא מסביר מעולה! אני ממליץ לתלמידים לא להאמין להבטחות בטלפון ולבזבז 3 חודשים מהחיים. לכו לשיעור ניסיון ותלמדו איפה שהמורה באמת הכי טוב! ממליץ בחום וכל מילה נוספת מיותרת!"

חיים בן שושן מועד אפריל

 

"קראתי המלצה שלילית על מור קורן, לי ברור שהחברות הגדולות כותבות ביקורות שליליות על המכונים הקטנים ואבא שלי הסביר לי שמכון קטן יעשה הכל כדי שתצליח לעומת מכון גדול שאתה נבלע בו והוא צדק בגדול! למדנו בכיתה של 10 תלמידים בעוד שחבר שלי למד בכיתה של 35 תלמידים! למדתי עם תלמידים ברמה שלי, מה שגרם להספק תרגול בכיתה הרבה יותר גדול לעומת אחרים. לימד אותי מור קורן, מורה מעולה עם ניסיון של מעל 15 שנה, ספרים עם המון תרגול, אחלה אווירה בכיתה והיה פשוט חוויה. אני ממליץ על מור קורן".

גדעון שחם מועד דצמבר

 

"היי, אני תלמיד שעולה לכיתה י"ב. חיפשתי קורס פסיכומטרי לעתודה והגעתי למור קורן. למדנו בכיתה של עתודאים בלבד! כל התלמידים עלו לי"ב. זה עוזר שכל התלמידים באותה רמה. כך מספיקים הרבה יותר חומר בכיתה וזה מצריך פחות תרגול בבית.

"למדנו בקורס של 4 חודשים. בקיץ, בחודש אוגוסט, למדנו פעמיים בשבוע וכך הספקנו חצי מהחומר ואיך שהתחילו הלימודים למדנו פעם בשבוע, כך שזה לא פגע בלימודים בכיתה. בנוסף היה מרתון בחודש האחרון של 3 פעמים בשבוע. אין ספק שלימוד חצי מהחומר בקיץ היה חובה! ללמוד את כל החומר תוך כדי לימודים זה בלתי אפשרי. זה פוגע גם בבגרות וגם בפסיכומטרי. חבר שלי שלמד בקורס והתחיל ללמוד תוך כדי לימודים הפסיק את הקורס לאחר חודש ופשוט זרק אלפי שקלים לפח!

"היה אחלה קורס. ממליץ למי שמחפש קורס פסיכומטרי לעתודה".

שון מטלובסקי מועד דצמבר