תלמידים ממליצים

 "אני בחרתי בקורס הפסיכומטרי של מור קורן בעיקר בגלל כמות התלמידים המצומצמת בכל כיתה, אך בסופו של דבר יצאתי מרוצה מכל הכיוונים: מהמורים הטובים, מור קורן ודור גרשון, שהשקיעו במהלך כל הקורס; מהאווירה החיובית בכיתה; מהרמה שהייתה מותאמת אישית לכל אחד; ומהחומר הלימודי הנרחב, המושקע והמעודכן, שהכין אותי בצורה מעולה למבחן ללא שום הפתעות של הרגע האחרון. בקיצור, אני ממליץ בחום".

אור רותם, תלמיד בקורס מועד אפריל  

 
"החוויה שלי מ קורס הפסיכומטרי של מור קורן התחילה בשיחת טלפון מקרית שעשיתי כדי לברר על קורסי פסיכומטרי. נתקלתי בנציג שירות נפלא, שענה לי על כל השאלות והיה איתי כן ואמיתי. לאחר התלבטויות רבות, החלטתי להירשם לקורס של מור מורן. הייתי מאוד סקפטית, מכיוון ששנתיים קודם לכן עשיתי קורס ב'קידום', ולא הייתי מרוצה ממנו בכלל. בניגוד למה שהובטח לי, לא קיבלתי שם יחס אישי, ואיבדתי את עצמי בין כל הספרים. 

"לעומת זאת, כבר בתחילת הקורס של מור קורן נוכחתי לגלות שהיחס באמת אישי. האווירה הייתה לימודית, קיבלתי מענה לכל בעיה קטנה שהייתה לי, והכי חשוב -  המורים היו מקצועיים ומנוסים. מור קורן ורעות מור הם ללא ספק צוות מנצח. אז לכל מי שמתלבט, אני ממליצה בחום. אתם מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה או סתם כדי לשמוע את דעתי". 

מיטל זיסמן, תלמידה בקורס מועד יולי 

 "עבורי, מבחן הפסיכומטרי היה סיוט אחד גדול ומתמשך. התחלתי את הרומן שלי עם בי"ס 'אנקורי' והתאכזבתי נורא מהמורה, שלא טרח להסביר שוב למי שלא הבין. כתוצאה מכך, הוצאתי פחות מ-500. אחר כך אזרתי כוחות, ולאחר מספר ברורים נרשמתי ל'היי-קיו'. את שיטת הלימוד במצגות ממש לא אהבתי, ופשוט לא הבנתי את החומר. לאכזבתי הרבה, שוב הוצאתי מתחת ל-500.

"בפעם השלישית, לאחר ששוחחתי עם נציגי כל המכונים, החלטתי להירשם לקורס הפסיכומטרי של מור קורן. כבר בהתחלה הרגשתי ביחס האחר והאישי ובמקצועיות הרבה של המדריכים. חומר הלימוד הוסבר בשיטות פשוטות יותר, ולראשונה הבנתי מה באמת רוצים ממני. סוף סוף הוצאתי את הציון שרציתי – 562, והצלחתי להתקבל לאוניברסיטת בר אילן.

"אני לא מאחלת לאף אחד לעבור את מה שעברתי. אני מייעצת לכולכם לחסוך מאמצים וכסף, ולא להאמין לכל הפרסומות של המכונים הגדולים, שמדברות על יחס אישי, כשבפועל יש בכיתה 40 תלמידים. אם יש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים להתקשר".

הדס טוטי, תלמידה בקורס מועד אוקטובר 

 

"אני בחרתי דווקא בקורס הפסיכומטרי של מור קורן ולא באף מכון אחר כי היה לי חשוב ללמוד בכיתה קטנה. ואכן, הכיתה הייתה בת 8 תלמידים בלבד. מעבר לכך, זכיתי לקבל שני מדריכים מעולים, מור קורן ורעות מור  שהשקיעו את כל כולם בקורס, וזה באמת מה שעשה את ההבדל. 

"למרות שחזרתי מטיול ארוך ולא למדתי 11 שנים, ולמרות שלא השקעתי בקורס את כל מה שאני יכול, קיבלתי 629. אין לי ספק שאם הייתי לומד במכון אחר, הייתי מוציא הרבה פחות. כל מה שאני יכול לעשות כדי לגמול למור קורן ולצוות המדריכים שלו זה לכתוב את ההמלצה הזאת מכל הלב".

איציק ברוך, תלמיד בקורס מועד אוקטובר 

 

"היתרון הענק של הקורס של מור קורן, מעבר למדריכים המצוינים, הוא העובדה שהקורס מתבצע בכיתות קטנות. רק ככה אפשר באמת לקבל יחס אישי. חוץ מזה, כשהכיתות קטנות, אף אחד מהתלמידים לא משתעמם. 

רק בזכות הקורס הזה קיבלתי את הציון המדהים 760, וזה עוד במסגרת צבאית של שבוע-שבוע,

כך שבעצם הייתי נוכח רק בחצי מהקורס. בקיצור, לכל מי שמעוניין בקורס פסיכומטרי, אני ממליץ בחום על מור קורן"

בן לאור, תלמיד בקורס מועד פברואר  

 

"הגעתי למור קורן בעקבות אחי, שעשה בעבר קורס פסיכומטרי אצל מור קורן והיה מרוצה מאוד. למרות שנכנסתי לקורס בשלב מאוחר ופיגרתי בחומר, מור והצוות דאגו למשוך אותי קדימה. הם התייחסו אליי באופן אישי, עקבו מקרוב אחר ההתקדמות שלי ועזרו לי להתמודד עם הלמידה, שהתנהלה במקביל למבחני הבגרות. 

הכיתות באמת קטנות, הספרים והחוברות ממוקדים ומקצועיים, והאווירה מעולה. המורים יודעים לעורר בך מוטיבציה ורצון להפיק את המיטב מהלמידה. אשמח לענות על כל שאלה ולהרחיב" .

צליל אלוני, תלמיד בקורס מועד פברואר

 

"כשניגשתי להתחיל ללמוד לפסיכומטרי ידעתי שאני לא מתפשר על פחות מ 750 ושאני לא מתכוון לעשות יותר מבחינה אחת כדי להשיג את הציון הזה, ולכן לפני שהחלטתי למי אני רוצה להעניק את מענק השחרור שלי מהצבא, עשיתי בדיקה מעמיקה וביקרתי בשיעורי ניסיון כמעט בכל המכונים.

הייתי בקידום, באנקורי, ויואל גבע ובכל אחד מהם ראיתי במו עיניי איך ההבטחות המופלאות של אנשי המכירות בטלפון הופכות למראה עגמומי של 20 עד 50 תלמידים שמרוחים על השולחנות בכיתה כאילו היו בשיעור בתיכון.

אצל מור קורן דברים נראים אחרת. כיתות קטנות שמאפשרות התאמת הקצב לרמת התלמידים, מורים שנותנים יחס אישי בלי סיסמאות מיותרות, ובעיקר מקצועיות ותוצאות. כשקיבלתי 751 נותר לי רק להרים טלפון למור , להגיד תודה, ולכתוב את ההמלצה הזו בלב שלם"

עמוס נווה, תלמיד בקורס מועד יוני 

 

"כמי שעשה בעבר קורס במכון אחר, ניתן היה לחוש את מקצועיותם, ניסיונם ומיומנותם הרבה של המדריכים בהעברת החומר הנלמד. מהלך השיעור היה מתוכנן, ערוך ומסודר על מנת להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר ולהפיק מאיתנו את המרב.

המדריכים הפגינו במהלך הקורס שליטה מלאה בחומר הנלמד, אכפתיות, יחס אישי ברמה גבוהה ועזרה בכל מה שנוגע לצורכי התלמיד בזמן השיעור ובשעות הפנויות שלאחר מכן. אני חש כי ניתנה לי תמורה מלאה לכספי, וברצוני להודות לכם על היחס החם והלימוד המקצועי"

תומר אבוחצרה, תלמיד בקורס מועד פברואר 

 

"לכל המתעניין בקורס פסיכומטרי,

לעשות קורס פסיכומטרי זה דבר לא נעים בכלל, במיוחד כשעושים את זה פעמיים... אבל בפעם השנייה עשיתי את הקורס אצל מור קורן, וההרגשה הייתה שונה לחלוטין. הרגשתי שממש משקיעים בי. נתנו לי את כל החומר הלימודי שאפשר - לא רק ספר קורס, אלא גם מבחנים ותרגילים והסברים אין סוף. כל הדברים האלה ממש שיפרו אותי ונתנו לי הרגשת ביטחון שהתבטאה גם ברגע הבחינה. לכן, אני באמת ממליץ בחום על הקורס הזה, שהוא לחלוטין קורס של אחד על אחד"

דור בלטר, תלמיד בקורס מועד אפריל  

 

"בזכות הקורס המצוין של מור קורן הצלחתי להקפיץ את ציון הפסיכומטרי שלי מ-630 ל-690 ולהתקבל לפקולטה שרציתי. המדריכים היו מעולים, קיבלתי מהם יחס אישי, וזו הייתה ממש חוויה ללמוד אצלם"

אדם אלוני, תלמיד קורס מועד פברואר 


פסיכומטרי מידע כללי