המדריך דניאל לריה

המדריך דניאל לריה

אחד המדריכים מהצוות המנצח שלנו הוא המדריך המעולה דניאל לריה. במור קורן בית ספר לפסיכומטרי מלמד דניאל כבר למעלה משלוש שנים שבהן הוא מלווה את התלמידים בדרך להצלחה המיוחלת ובדרך של חוויה והנאה מהלימוד באווירה נעימה ואינטימית היוצרת לימוד מהנה ובמיוחד יעיל ביותר.

בדרכו המיוחדת והמיומנת מאוד מלמד דניאל לריה את החומר הלימודי והעגכני ביותר עבור הבחינה בסבלנות, בחום וביחס אישי לכל תלמיד. דניאל לריה מומחה ומנוסה מאוד בהעברת כל הכלים והעזרים להם זקוקים הנבחנים בדרך אל היעד על מנת שיתמודדו היטב עם האתגר המוצב בפניהם בעת הבחינה הגורלית.

מאחר ועל חשיבות הציון בפסיכומטרי אין עוררין, הרי שהמדריך שגם היה תלמיד בדיוק כמו כולם, דניאל לריה, ילווה אתכם עד להצלחה הגדולה בעיקר בגלל שחשוב לכל נבחן לדעת שיש משיהו שעומד מאחוריו ומכיר אותו ואת קשייו וביחד ניתן לנצח את האתגר ולפצח את הקשיים.

לימודי פסיכומטרי חוזרים כחוויה מתקנת

גם תלמידים שניגשו בעבר לבחינה ולא הצליחו במידה שרצו מוזמנים לעבור חוויה מתקנת של לימוד יעיל ואפקטיבי באווירה טובה ובעיקר למידה המובילה להצלחה כאשר הכלל לפיו המדריך, דניאל לריה, פועל הוא מיקוד בדברים בהם קיים הקושי על מנת לשפר את ההישגים בדיוק היכן שההצלחה בהם הייתה מועטה וכך ניתן להגיע לציון טוב יותר מבלי לחשוש מנפילה ולשפר את הציון באופן הזה שתוכלו לבחור בדיוק את חוג הלימודים הרצוי מבלי להתפשר על כך כלל וכלל.

בואו גם אתם והצטרפו לנבחרת המורים המנצחת של מור קורן ולמדריך דניאל לריה וקבלו את המפתח להצלחה האקדמית שלכם תוך כדי למידה משמעותית ויעילה בקבוצות קטנות שיובילו אתכם לעבר הציון הגדול והנכסף בבחינה הסופית!

 

 

צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך