על הבחינה

על הבחינה

אם גם אתם מחפשים קורס הכנה לפסיכומטרי שהוא מקיף, יעיל ומומלץ על ידי תלמידים רבים בישראל הגעתם למקום הנכון. כאן, בבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן תמצאו למידה יעילה ואיכותית המתבצעת בקבוצות קטנות על ידי מדריכים גדולים בתחום אשר מנוסים ומומחים בהכנה לקראת הבחינה.

על הבחינה הפסיכומטרית חשוב לדעת כי יש להתכונן לקראתה במידה רבה ככל האפשר ומומלץ אצל המדריכים הכי טובים וידועים בתחום ובבית הספר שהו תלמידיו מצליחים הכי הרבה בפסיכומטרי בהשוואה לתלמידים אחרים שנבחנו באותה בחינה.

מור קורן פסיכומטרי - מוסד לימודים מוביל בתחומו

על הבחינה מור קורןאצל מור קורן תקבלו את כל הכלים והעזרים שיעזרו לכם להתמודד עם הבחינה. כל החומר הרלוונטי על הבחינה יינתן לכם על ידי טובי המדריכים שיסייעו לכם בתהליך הלמידה והתרגול עד לשיפור מתמיד של התוצאות ובהתאם לכך גם את ההישגים שלכם בבחינה הסופית והמכרעת.

הלימודים מתקיימים בסניפים של מור קורן – בית הספר לפסיכומטרי בנתניה ותל אביב כאשר מדובר בקורס ייחודי בעל יתרונות רבים לעומת מוסדות אחרים. היתרון הגדול הוא שמדבור בקבוצות קטנות שהלמידה בהם מובילה לתוצאות גדולות במיוחד אצל הנבחנים כי בסיכומו של דבר מה שמודד הצלחה בכל בית ספר לפסיכומטרי הוא מבחן התוצאה ובמבחן זה תלמידנו מקבלים ציון גבוה ב 80 נקודות מעל הממוצע הארצי.

המדריכים של מור קורן פסיכומטרי מעניקים לכל תלמיד יחס סבלני, רגיש ואכפתי ומלווים אותו להצלחה תוך שימת דגש על התקדמותו והכרות בצורה מעמיקה של נקודות החוזק והתורפה של כל תלמיד ותלמיד.

המדריכים מתאימים לכל אחד ואחד את שיטות העבודה המתאימות לו, בהתאם ליכולותיו, כך שברגע האמת יידע להשתמש בהן ולצלוח את כל פרקי הבחינה על כל שאלותיהם.

יתר על כן, חשוב לדעת שקורס פסיכומטרי אצל מור קורן מכיל את החומר הלימודי העדכני ביותר כך שתוכלו להגיע מוכנים במידה הרבה ביותר תוך כדי כך שאתם מתורגלים בכל החומר הנלמד ושולטים בו היטב.

מור קורן' עם תוצאות לא מתווכחים!

במבחן התוצאה, התלמידים שלנו מצליחים בגדול בבחינה זו וזאת עובדה לכן אם אתם מחפשים קרוס פסיכומטרי איכותי שיבטיח את הצלחתכם בבחינה וילמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על הבחינה הפסיכומטרית אתם מזומנים להצטרף להצלחה שלנו ולהיות חלק ממשפחת התלמידים הרחבה של מור קורן.

צור קשר
לשיחת חינם הקלד מספרך