הרשמה לפסיכומטרי

הרשמה לבחינה

הבחינה הפסיכומטרית נערכת בחמישה מועדים בשנה: פברואר, אפריל, יולי, אוקטובר ודצמבר. בין בחינה לבחינה ישנה תקופת צינון בת ארבעה חודשים, כך שמי שנבחן, למשל, במועד אפריל יוכל להיבחן שוב החל ממועד אוקטובר בלבד. הבחינה נערכת בכל אחד מחמש האוניברסיטאות בארץ: חיפה, ת"א, בר-אילן, העברית ובן-גוריון (במועד אפריל ניתן להיבחן גם באילת, ובמועד יולי בתל-חי).

על מנת להירשם לבחינה הפסיכומטרית יש קודם כל לרכוש את ערכת הרישום לבחינה הפסיכומטרית באחת מחנויות הספרים הגדולות. לאחר מכן, יש למלא את טופס הרישום, לשלם את דמי הרישום בבנק הדואר ואז לשלוח למרכז הארצי את טופס הרישום ואת אישור תשלום דמי הרישום. בשלב זה, כל שנותר הוא להמתין עד לקבלת ההודעה בדואר על מועד הבחינה ומיקומה. 

שימו לב: ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית היא על בסיס מקום פנוי, כך שיש להקדים ולהירשם מבעוד מועד

פסיכומטרי מידע כללי

הרשמה לבחינהבבית הספר מור קורן פסיכומטרי המגלה לכם את כל הסודות הקטנים של הבחינה הפסיכומטרית ומכין אתכם בצורה מיטבית.

מורן קורן פסיכומטרי עוברים את הבחינה הפסיכומטרית בהצלחה

בחרתם לרכוש השכלה גבוהה באוניברסיטה, ובחרתם נכון. כעת עליכם לעבור את הבחינה הפסיכומטרית על מנת שתוכלו להגיש בקשה להרשמה לחוג המועדף עליכם. בחינה פסיכומטרית היא בחינה שבאה לבחון את רמת האינטליגנציה והידע הכללי שלכם, ולהעריך את סיכויי ההצלחה שלכם במסלולי הלימוד השונים בהם תבחרו. כדי להתקבל למסלול הלימודים המועדף עליכם, יהיה עליכם לקבל את הציון המינימלי המהווה תנאי כניסה לאותו המסלול, ואת זה תוכלו להשיג באמצעות תהליך למידה מעמיק ויסודי של כל חומר הלימוד עליו נבחנים במסגרת הבחינה הפסיכומטרית, תהליך למידה מאתגר הדורש גם את מידת ההשקעה הנדרשת מכם, אך לא פחות מכך, את התשתית הלימודית הנדרשת.

שלושה עקרונות יסוד לקורס פסיכומטרי של מור קורן

מור קורן הוא בית ספר לפסיכומטרי שנוסד בשנת 2006 על ידי מור קורן, בעל תואר שני במדעי המחשב ומתמטיקה. בית הספר מור קורן פסיכומטרי מבוסס על שלושה ערכי יסוד המהווים תנאי הכרחי להצלחה בפסיכומטרי: צוות מדריכים מיומן, יחד אישי לכל תלמיד וחומר הלימוד המקיף והעדכני ביותר. אלו הם שלושת אבני הבניין עליהן מושתת הקורס הפסיכומטרי בבית הספר. מעבר לכך, תצטרכו גם אתם להגיע לקורס ולעבור את תהליך הלימוד כולו בצורה יסודית ורצינית על מנת שתוכלו להשיג את הציון המקסימלי שביכולתכם להשיג.

הרשמה לפסיכומטרי בקלות ובמהירות

תהליך הרשמה לפסיכומטרי של מור קורן הוא תהליך פשוט מאוד במסגרתו תוכלו להכניס את שמכם ופרטי התקשרות עמכם באתר האינטרנט של בית הספר, ומשם אנו ניקח את המושכות, ניצור איתכם קשר בהקדם ונבצע את תהליך ההרשמה. שימו לב, שבית הספר מקפיד על תנאי לימוד מיטביים לכל תלמיד, ובכלל זה כיתות מוגבלות במספר התלמידים. מבחינתכם זה אומר שאתם רוצים כבר עכשיו לבצע הרשמה לפסיכומטרי של בית הספר על מנת להבטיח את מקומכם בקורס הקרוב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם לרבות הצעת מחיר, משך הקורס, תנאי הלימוד, זהות סגל המדריכים ורמת המקצועיות שלהם וכל תשובה אחרת על שאלות המטרידות אתכם בנושא זה.