על הקורס

 על הקורס

כל המידע הרלוונטי שעליכם לדעת על הקורס של פסיכומטרי. מידע חשוב לנבחנים, טיפים ועצות שאסור לכם לפספס כאן באתר זה.

בית הספר לפסיכומטרי של מור קורן ממליץ לכם לבוא ולהתרשם בעצמכם מהיתרונות שבלימוד לפסיכומטרי בבית ספר פרטי, שהוקם על מנת לספק לכלל תלמידיו הכנה מצוינת לבחינה המאתגרת תוך שימוש בכלים ועזרים לפסיכומטרי שעשויים בהחלט לסייע לכם ברגעי הבחינה ולהקפיץ אתכם מעלה לעבר הציון המיוחל. קרוב לעשר שנים אנו עוסקים במה שאנו הכי טובים בו- להכשיר ולהכין תלמידים לעבור בהצלחה את מבחן הפסיכומטרי ולהשיג ציון גבוה במיוחד. הסטודנטים של מור קורן אכן מצדיקים את השם הטוב של בית ספר זה ורובם משיגים במבחן הגורלי ציון גבוה ב -80-100 נקודות מעל הממוצע הארצי.

מידע חשוב ביותר על הקורס המתקיים בבית הספר לפסיכומטרי של מור קורן

משך הקורס 11 שבועות ומועבר על ידי טובי המדריכים הקיימים בתחום זה. חלקו הראשון של הקורס כולל 2 מפגשים בשבוע, ואילו חלק המרתון, המתחיל כחודש לפני הבחינה כולל 3 מפגשים בשבוע. יתר על כן, מהשבוע השני יתקיים תגבור בכל יום שישי עד למרתון. משך כל מפגש הוא 5 שעות הדרכה כאשר שעת הדרכה אורכת כ 45 דקות.

לשם הצלחה בבחינה הפסיכומטרית אנו נספק לכם את הלמידה האיכותית ביותר ואת הכלים הדרושים לכם על מנת להתמודד עם בחינה זו. משקל רב קיים לניסיונו של המדריך בהצלחת תלמידיו ולכן אנו מקפידים, בבית הספר של מור קורן, לבחור את הטובים ביותר עבור למידה זו.

בקרוס פסיכומטרי של מור קורן אנו מפקידים על קבוצות קטנות של עד 8 תלמידים על מנת שהלמידה תהיה יותר יעילה ועם מעקב צמוד אחר התקדמותו של כל תלמיד בחומר הנלמד ושליטה מלאה בו.

בקורס של מור קורן תמצאו ספרי לימוד איכותיים המקיפים את כל החומר הנלמד ועדכניים ורלוונטיים במיוחד עבור הבחינה הקרובה בה תיבחנו.

 המלצה חמה על מור קורן

תלמידים רבים שלנו ישמחו להמליץ בכל פה על הקורס ועל התוצאה משביעת הרצון אותה קיבלו בסופו בבחינה. אף על פי כן, חשוב לזכור שעל מידת ההצלחה שלכם בבחינה משפיעה גם רמת היכולת שלכם ולא רק בחירת קורס פסיכומטרי איכותי לכן חשוב להתאמץ ולהשקיע משאבים רבים גם בלמידה ובתרגול ולא רק בבחירת קורס פסיכומטרי איכותי.